HMC1206JT50M0 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | HMC1206JT50M0 |
Popis | RES 50M OHM 5% 1/4W 1206 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 50 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Silná fólie |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | HMC1206JT50M0 Modely |
Kategorie | Složení |
Mfr | Teplotní koeficient ±400ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 1206 (3216 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,122" D x 0,061" Š (3,10mm x 1,55mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,028" (0,70mm) |