HMC1206JT50M0
Číslo produktu DigiKey
HMC1206JT50M0TR-ND - Páska a cívka (TR)
HMC1206JT50M0CT-ND - Řezaná páska (CT)
HMC1206JT50M0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HMC1206JT50M0
Popis
RES 50M OHM 5% 1/4W 1206
Podrobný popis
50 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
HMC1206JT50M0 Modely
Teplotní koeficient
±400ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,122" D x 0,061" Š (3,10mm x 1,55mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)