HMC0805JT200M
Číslo produktu DigiKey
HMC0805JT200MTR-ND - Páska a cívka (TR)
HMC0805JT200MCT-ND - Řezaná páska (CT)
HMC0805JT200MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HMC0805JT200M
Popis
RES 200M OHM 5% 1/8W 0805
Podrobný popis
200 MOhms ±5% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
HMC0805JT200M Modely
Teplotní koeficient
±500ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)