HMC0603JT50M0
Číslo produktu DigiKey
HMC0603JT50M0TR-ND - Páska a cívka (TR)
HMC0603JT50M0CT-ND - Řezaná páska (CT)
HMC0603JT50M0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HMC0603JT50M0
Popis
RES 50M OHM 5% 1/10W 0603
Podrobný popis
50 MOhms ±5% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
HMC0603JT50M0 Modely
Teplotní koeficient
±400ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)