HMC0603JT100M
Číslo produktu DigiKey
HMC0603JT100MTR-ND - Páska a cívka (TR)
HMC0603JT100MCT-ND - Řezaná páska (CT)
HMC0603JT100MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HMC0603JT100M
Popis
RES 100M OHM 5% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 MOhms ±5% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HMC0603JT100M Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
±400ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)