HMC0402JT50M0
Číslo produktu DigiKey
HMC0402JT50M0TR-ND - Páska a cívka (TR)
HMC0402JT50M0CT-ND - Řezaná páska (CT)
HMC0402JT50M0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HMC0402JT50M0
Popis
RES 50M OHM 5% 1/16W 0402
Podrobný popis
50 MOhms ±5% 0,063W, 1/16W Čipový odpor 0402 (1005 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
HMC0402JT50M0 Modely
Teplotní koeficient
±400ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,016" (0,40mm)