HMC0402JT100M
Číslo produktu DigiKey
HMC0402JT100MTR-ND - Páska a cívka (TR)
HMC0402JT100MCT-ND - Řezaná páska (CT)
HMC0402JT100MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HMC0402JT100M
Popis
RES 100M OHM 5% 1/16W 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 MOhms ±5% 0,063W, 1/16W Čipový odpor 0402 (1005 metrický) Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HMC0402JT100M Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
±400ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,016" (0,40mm)