HCS3920FTL200
Číslo produktu DigiKey
738-HCS3920FTL200TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-HCS3920FTL200CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-HCS3920FTL200DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCS3920FTL200
Popis
RES 0.0002 OHM 1% 5W 3920
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.2 mOhms ±1% 5W Čipový odpor 3920 (1052 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti Kovový prvek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HCS3920FTL200 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
3920 (1052 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,402" D x 0,205" Š (10,20mm x 5,20mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,084" (2,13mm)