HCS1206FTL300
Číslo produktu DigiKey
HCS1206FTL300TR-ND - Páska a cívka (TR)
HCS1206FTL300CT-ND - Řezaná páska (CT)
HCS1206FTL300DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCS1206FTL300
Popis
RES 0.0003 OHM 1% 2W 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.3 mOhms ±1% 2W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti Kovový prvek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HCS1206FTL300 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±300ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,065" Š (3,20mm x 1,65mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,053" (1,35mm)