CSSU2512FT10L0
Číslo produktu DigiKey
738-CSSU2512FT10L0TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-CSSU2512FT10L0CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-CSSU2512FT10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSSU2512FT10L0
Popis
RES SHUNT, 2512, 0.01 OHM, 1%, 5
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 mOhms ±1% 5W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu Kovový prvek
Modely EDA/CAD
CSSU2512FT10L0 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2512 (6332 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,250" D x 0,120" Š (6,35mm x 3,05mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,033" (0,84mm)