CSSK3637FTL500
Číslo produktu DigiKey
738-CSSK3637FTL500TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-CSSK3637FTL500CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-CSSK3637FTL500DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSSK3637FTL500
Popis
RES SHUNT, 3637, 0.0005 OHM, 1%,
Podrobný popis
500 µOhms ±1% 3W Čipový odpor Nestandardní Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu Kovový prvek
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu
Řada
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Velikost / rozměry
0,360" D x 0,378" Š (9,14mm x 9,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,039" (0,98mm)