CSSK3637FT3L00
Číslo produktu DigiKey
738-CSSK3637FT3L00TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-CSSK3637FT3L00CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-CSSK3637FT3L00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSSK3637FT3L00
Popis
RES 0.003 OHM 1% 3W 3637
Podrobný popis
3 mOhms ±1% 3W Čipový odpor Nestandardní Snímání proudu Kovový prvek
Kategorie
Vlastnosti
Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,360" D x 0,378" Š (9,14mm x 9,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,039" (0,98mm)