CSSK3637FT1L00 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CSSK3637FT1L00 |
Popis | RES 0.001 OHM 1% 3W 3637 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 1 mOhms ±1% 3W Čipový odpor Nestandardní Snímání proudu Kovový prvek |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CSSK3637FT1L00 Modely |
Kategorie | Vlastnosti Snímání proudu |
Mfr | Teplotní koeficient ±50ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 170°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro Nestandardní |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,360" D x 0,378" Š (9,14mm x 9,60mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,039" (0,98mm) |