CSSK0612FTL750
Číslo produktu DigiKey
738-CSSK0612FTL750TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-CSSK0612FTL750CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-CSSK0612FTL750DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSSK0612FTL750
Popis
RES 750 OHM 1% 1W 0612
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.75 mOhms ±1% 1W Čipový odpor Široký 1206 (3216 metrický), 0612 Snímání proudu Kovový prvek
Modely EDA/CAD
CSSK0612FTL750 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
Široký 1206 (3216 metrický), 0612
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,065" D x 0,120" Š (1,65mm x 3,05mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,033" (0,85mm)