CSSH2728FT50L0 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CSSH2728FT50L0 |
Popis | RES 0.05 OHM 1% 4W 2728 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 50 mOhms ±1% 4W Čipový odpor Široký 2827 (7067 metrický), 2728 Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu Kovový prvek |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CSSH2728FT50L0 Modely |
Kategorie | Vlastnosti Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu |
Mfr | Teplotní koeficient ±15ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 225°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro Široký 2827 (7067 metrický), 2728 |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,264" D x 0,283" Š (6,71mm x 7,19mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,049" (1,24mm) |