CSSH2728FT10L0
Číslo produktu DigiKey
CSSH2728FT10L0TR-ND - Páska a cívka (TR)
CSSH2728FT10L0CT-ND - Řezaná páska (CT)
CSSH2728FT10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSSH2728FT10L0
Popis
RES 0.01 OHM 1% 4W 2728
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 mOhms ±1% 4W Čipový odpor Široký 2827 (7067 metrický), 2728 Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu Kovový prvek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSSH2728FT10L0 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
±15ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 225°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
Široký 2827 (7067 metrický), 2728
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,264" D x 0,283" Š (6,71mm x 7,19mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,049" (1,24mm)