CSSH0805FT1L50
Číslo produktu DigiKey
738-CSSH0805FT1L50TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-CSSH0805FT1L50CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-CSSH0805FT1L50DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSSH0805FT1L50
Popis
RES 0.0015M OHM 1% 1W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 mOhms ±1% 1W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu Kovový prvek
Modely EDA/CAD
CSSH0805FT1L50 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,083" D x 0,059" Š (2,10mm x 1,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,67mm)