CSS0402FT10L0
Číslo produktu DigiKey
738-CSS0402FT10L0TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-CSS0402FT10L0CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-CSS0402FT10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSS0402FT10L0
Popis
RES 0.01 OHM 1% 1/3W 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 mOhms ±1% 0,333W, 1/3W Čipový odpor 0402 (1005 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu Kovový prvek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSS0402FT10L0 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,022" Š (1,00mm x 0,55mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,016" (0,40mm)