CSS0201FT20L0
Číslo produktu DigiKey
738-CSS0201FT20L0TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-CSS0201FT20L0CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-CSS0201FT20L0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSS0201FT20L0
Popis
RES 20M OHM 1% 1/5W 0201
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 mOhms ±1% 0,2W, 1/5W Čipový odpor 0201 (0603 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu Kovový prvek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSS0201FT20L0 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,014" (0,35mm)