CSRT2512FT50L0-UP | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CSRT2512FT50L0-UP |
Popis | RES 0.05 OHM 1% 3.5W 2512 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 50 mOhms ±1% 3,5W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu Tenkofilmový |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CSRT2512FT50L0-UP Modely |
Kategorie | Vlastnosti Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu |
Mfr | Teplotní koeficient ±50ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 170°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 2512 (6332 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,248" D x 0,126" Š (6,30mm x 3,20mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,033" (0,85mm) |