CSRT2512FT1R50-UP
Číslo produktu DigiKey
738-CSRT2512FT1R50-UPTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSRT2512FT1R50-UP
Popis
RES 1.5 OHM 1% 3.5W 2512
Podrobný popis
1.5 Ohms ±1% 3,5W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu Tenkofilmový
Modely EDA/CAD
CSRT2512FT1R50-UP Modely
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Velikost / rozměry
0,248" D x 0,126" Š (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,033" (0,85mm)