CSRN2512FKR680
Číslo produktu DigiKey
CSRN2512FKR680TR-ND - Páska a cívka (TR)
CSRN2512FKR680CT-ND - Řezaná páska (CT)
CSRN2512FKR680DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSRN2512FKR680
Popis
RES 0.68 OHM 1% 2W 2512
Podrobný popis
680 mOhms ±1% 2W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu Silná fólie
Modely EDA/CAD
CSRN2512FKR680 Modely
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,250" D x 0,124" Š (6,35mm x 3,15mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)