CSRN2512FK50L0
Číslo produktu DigiKey
CSRN2512FK50L0TR-ND - Páska a cívka (TR)
CSRN2512FK50L0CT-ND - Řezaná páska (CT)
CSRN2512FK50L0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSRN2512FK50L0
Popis
RES 0.05 OHM 1% 2W 2512
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 mOhms ±1% 2W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSRN2512FK50L0 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2512 (6332 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,250" D x 0,124" Š (6,35mm x 3,15mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)