CSRF0805FT10L0 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CSRF0805FT10L0 |
Popis | RES 0.01 OHM 1% 1/2W 0805 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 10 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti Kovová fólie |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CSRF0805FT10L0 Modely |
Kategorie | Vlastnosti Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti |
Mfr | Teplotní koeficient ±100ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 170°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0805 (2012 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,033" (0,85mm) |