CSRF0805FT10L0
Číslo produktu DigiKey
CSRF0805FT10L0TR-ND - Páska a cívka (TR)
CSRF0805FT10L0CT-ND - Řezaná páska (CT)
CSRF0805FT10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSRF0805FT10L0
Popis
RES 0.01 OHM 1% 1/2W 0805
Podrobný popis
10 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti Kovová fólie
Modely EDA/CAD
CSRF0805FT10L0 Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,033" (0,85mm)