CSRF0603FT10L0
Číslo produktu DigiKey
CSRF0603FT10L0TR-ND - Páska a cívka (TR)
CSRF0603FT10L0CT-ND - Řezaná páska (CT)
CSRF0603FT10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSRF0603FT10L0
Popis
RES 0.01 OHM 1% 1/4W 0603
Podrobný popis
10 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti Kovová fólie
Modely EDA/CAD
CSRF0603FT10L0 Modely
Teplotní koeficient
±75ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)