CSRF0402JT10L0-HP
Číslo produktu DigiKey
738-CSRF0402JT10L0-HPTR-ND - Páska a cívka (TR)
738-CSRF0402JT10L0-HPCT-ND - Řezaná páska (CT)
738-CSRF0402JT10L0-HPDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSRF0402JT10L0-HP
Popis
RES 0.01 OHM 5% 1/4W 0402
Podrobný popis
10 mOhms ±5% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0402 (1005 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti Kovová fólie
Modely EDA/CAD
CSRF0402JT10L0-HP Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,022" Š (1,00mm x 0,55mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)