CSRF0402FT20L0
Číslo produktu DigiKey
738-CSRF0402FT20L0TR-ND - Páska a cívka (TR)
738-CSRF0402FT20L0CT-ND - Řezaná páska (CT)
738-CSRF0402FT20L0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSRF0402FT20L0
Popis
RES 0.02 OHM 1% 1/8W 0402
Podrobný popis
20 mOhms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0402 (1005 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti Kovová fólie
Modely EDA/CAD
CSRF0402FT20L0 Modely
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,022" Š (1,00mm x 0,55mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)