CSR1206FKR250
Číslo produktu DigiKey
CSR1206FKR250TR-ND - Páska a cívka (TR)
CSR1206FKR250CT-ND - Řezaná páska (CT)
CSR1206FKR250DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSR1206FKR250
Popis
RES 0.25 OHM 1% 1/2W 1206
Podrobný popis
250 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Snímání proudu Silná fólie
Modely EDA/CAD
CSR1206FKR250 Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,120" D x 0,061" Š (3,05mm x 1,55mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)