CSR1206FKR100 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CSR1206FKR100 |
Popis | RES 0.1 OHM 1% 1/2W 1206 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 100 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Snímání proudu Silná fólie |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CSR1206FKR100 Modely |
Kategorie | Vlastnosti Snímání proudu |
Mfr | Teplotní koeficient ±100ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 1206 (3216 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,120" D x 0,061" Š (3,05mm x 1,55mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,026" (0,65mm) |