CSR1206FK10L0
Číslo produktu DigiKey
CSR1206FK10L0TR-ND - Páska a cívka (TR)
CSR1206FK10L0CT-ND - Řezaná páska (CT)
CSR1206FK10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSR1206FK10L0
Popis
RES 0.01 OHM 1% 1/2W 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Snímání proudu Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSR1206FK10L0 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,120" D x 0,061" Š (3,05mm x 1,55mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)