CSR0805FKR300
Číslo produktu DigiKey
CSR0805FKR300TR-ND - Páska a cívka (TR)
CSR0805FKR300CT-ND - Řezaná páska (CT)
CSR0805FKR300DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSR0805FKR300
Popis
RES 0.3 OHM 1% 1/4W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
300 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Snímání proudu Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSR0805FKR300 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)