CML1206X7R104KT50V | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CML1206X7R104KT50V |
Popis | CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 0.1 µF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CML1206X7R104KT50V Modely |
Kategorie | Teplotní koeficient |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Řada | Aplikace |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Způsob montáže |
Stav součásti Aktivní | Pouzdro 1206 (3216 metrický) |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance ±10% | Tloušťka (max) 0,035" (0,90mm) |