CFM14JT680R
Číslo produktu DigiKey
S680QTR-ND - Páska a cívka (TR)
S680QCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFM14JT680R
Popis
RES 680 OHM 5% 1/4W AXIAL
Podrobný popis
680 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Pojistka Uhlíková vrstva
Modely EDA/CAD
CFM14JT680R Modely
Teplotní koeficient
0/ -400ppm/°C
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,067" prům. x 0,130" D (1,70mm x 3,30mm)