CFM14JT22K0
Číslo produktu DigiKey
S22KQTR-ND - Páska a cívka (TR)
S22KQCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFM14JT22K0
Popis
RES 22K OHM 5% 1/4W AXIAL
Podrobný popis
22 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Pojistka Uhlíková vrstva
Modely EDA/CAD
CFM14JT22K0 Modely
Teplotní koeficient
0/ -500ppm/°C
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,067" prům. x 0,130" D (1,70mm x 3,30mm)