CFM14JT220R
Číslo produktu DigiKey
S220QTR-ND - Páska a cívka (TR)
S220QCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFM14JT220R
Popis
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Pojistka Uhlíková vrstva
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CFM14JT220R Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Samozhášivý nátěr, Pojistka
Řada
Teplotní koeficient
0/ -400ppm/°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Tolerance
Velikost / rozměry
0,067" prům. x 0,130" D (1,70mm x 3,30mm)