CFM12JT330R
Číslo produktu DigiKey
S330HTR-ND - Páska a cívka (TR)
S330HCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFM12JT330R
Popis
RES 330 OHM 5% 1/2W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Pojistka Uhlíková vrstva
Modely EDA/CAD
CFM12JT330R Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Samozhášivý nátěr, Pojistka
Řada
Teplotní koeficient
0/ -400ppm/°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Tolerance
Velikost / rozměry
0,091" prům. x 0,256" D (2,30mm x 6,50mm)