CF18JT220R
Číslo produktu DigiKey
CF18JT220RTR-ND - Páska a cívka (TR)
CF18JT220RCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CF18JT220R
Popis
RES 220 OHM 5% 1/8W AXIAL
Podrobný popis
220 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Uhlíková vrstva
Modely EDA/CAD
CF18JT220R Modely
Teplotní koeficient
0/ -400ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,067" prům. x 0,130" D (1,70mm x 3,30mm)