CF14JT4K70
Číslo produktu DigiKey
CF14JT4K70TR-ND - Páska a cívka (TR)
CF14JT4K70CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CF14JT4K70
Popis
RES 4.7K OHM 5% 1/4W AXIAL
Podrobný popis
4.7 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Uhlíková vrstva
Modely EDA/CAD
CF14JT4K70 Modely
Teplotní koeficient
0/ -400ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,091" prům. x 0,236" D (2,30mm x 6,00mm)