CF14JT160R | |
|---|---|
Číslo produktu DigiKey | CF14JT160RTR-ND - Páska a cívka (TR) CF14JT160RCT-ND - Řezaná páska (CT) |
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CF14JT160R |
Popis | RES 160 OHM 5% 1/4W AXIAL |
Standardní dodací lhůta výrobce | 23 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 160 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Uhlíková vrstva |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CF14JT160R Modely |
Kategorie | Složení |
Mfr | Teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) | Pouzdro |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra Axiální |
Odpor | Velikost / rozměry 0,091" prům. x 0,236" D (2,30mm x 6,00mm) |