CF14JT10K0
Číslo produktu DigiKey
CF14JT10K0TR-ND - Páska a cívka (TR)
CF14JT10K0CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CF14JT10K0
Popis
RES 10K OHM 5% 1/4W AXIAL
Podrobný popis
10 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Uhlíková vrstva
Modely EDA/CAD
CF14JT10K0 Modely
Teplotní koeficient
0/ -500ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,091" prům. x 0,236" D (2,30mm x 6,00mm)