SCE5R5C104
Číslo produktu DigiKey
3239-SCE5R5C104-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SCE5R5C104
Popis
CAP 5.5V -20% +80% 0.1F T/H
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 mF Superkondenzátor (EDLC) 5.5 V Radiální, Plechovka 60Ohm při 1kHz 1000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Výrobce
Sruite Electronic Technology (US)
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
100 mF
Velikost / rozměry
0,531" prům. (13,50mm)
Tolerance
-20%, +80%
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)
Jmenovité napětí
5.5 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60Ohm při 1kHz