SCP30S12-DN je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
SolaHD
Skladem : 0
Katalogový list
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 12V 2,5A
SCP30S12-DN
Číslo produktu DigiKey
2106-SCP30S12-DN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SCP30S12-DN
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Proud - výstup (max)
2,5A
Výrobce
SolaHD
Výkon (W)
30W
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Účinnost
75%
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-25°C ~ 65°C
Typ vstupu
AC nebo DC
Vlastnosti
IP20, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
2,55" D x 1,29" Š x 4,71" V (65,0mm x 33,0mm x 120,0mm)
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE, cURus
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
100V
Minimální požadované zatížení
Ne
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
375V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup 1
12V