STB20150C | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | STB20150C |
Popis | DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK |
Standardní dodací lhůta výrobce | 20 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Diodové pole Společná katoda s 1 páry 150 V Montáž na povrch TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |
Výrobce SMC Diode Solutions | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 150 µA @ 150 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota - přechod -55°C ~ 150°C |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Technologie Schottky | Dodávaná velikost pouzdra D2PAK |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 150 V | Základní číslo produktu |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 1.2 V @ 10 A |