S3D20065G | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | S3D20065G |
Popis | DIODE SIL CARB 650V 20A TO2632 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 650 V 20A Montáž na povrch TO-263-2 |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 30 µA @ 650 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Kapacita při Vr, F 1450pF při 0V, 1MHz |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže |
Technologie | Pouzdro |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 650 V | Dodávaná velikost pouzdra TO-263-2 |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 20A | Provozní teplota - přechod -55°C ~ 175°C |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 1.7 V @ 20 A | Základní číslo produktu |