S3D20065G
Číslo produktu DigiKey
1655-S3D20065GTR-ND - Páska a cívka (TR)
1655-S3D20065GCT-ND - Řezaná páska (CT)
1655-S3D20065GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S3D20065G
Popis
DIODE SIL CARB 650V 20A TO2632
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 650 V 20A Montáž na povrch TO-263-2
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
30 µA @ 650 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
1450pF při 0V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263-2
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
20A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.7 V @ 20 A