30CTQ045-1 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 0
Katalogový list
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 45 V 15A Průchozí otvor Dlouhé přívody TO-262-3, I2PAK, TO-262AA
30CTQ045-1
Číslo produktu DigiKey
30CTQ045-1SMC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
30CTQ045-1
Popis
DIODE ARRAY SCHOT 45V 15A TO-262
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
620 mV @ 15 A
Výrobce
SMC Diode Solutions
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 mA @ 45 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Schottky
Pouzdro
Dlouhé přívody TO-262-3, I2PAK, TO-262AA
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
45 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-262
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
15A