25CTQ045-1 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 0
Katalogový list
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 45 V Průchozí otvor Dlouhé přívody TO-262-3, I2PAK, TO-262AA
25CTQ045-1
Číslo produktu DigiKey
25CTQ045-1SMC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25CTQ045-1
Popis
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO-262
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Výrobce
SMC Diode Solutions
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 mA @ 45 V
Balení
Trubice
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Pouzdro
Dlouhé přívody TO-262-3, I2PAK, TO-262AA
Technologie
Schottky
Dodávaná velikost pouzdra
TO-262
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
45 V
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
710 mV @ 15 A