TU425S56E
Číslo produktu DigiKey
271-2847-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TU425S56E
Popis
AC/DC CONVERTER 56V 300W
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 56V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
90%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
6,20" D x 3,30" Š x 1,62" V (157,4mm x 83,8mm x 41,1mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE, cURus, DEMKO
Napětí - výstup 1
56V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
5.1 A