TF800A48K
Číslo produktu DigiKey
271-3030-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TF800A48K
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 786W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 48V 100 ~ 240VAC, 127 ~ 370VDC Vstup
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Krabice
Účinnost
92%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
100 ~ 240VAC, 127 ~ 370VDC
Velikost / rozměry
9,80" D x 5,00" Š x 1,60" V (248,9mm x 127,0mm x 40,6mm)
Napětí - výstup 1
48V
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV
Proud - výstup 1
16.37 A